KONST / Litografier / Färglitografi 13909394
nr 1390 9394
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 44/125. Motivet: ca 33x47 cm, yttermått inklusive ram. 51x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:37:39
7/4 12:11:07
300 kr
12/4 18:53:25